Loader
Print
LUAS Dataset

Staff Directory

All Departments
  • All Departments
  • Pejabat Pengarah
  • Unit Korporat
  • Unit Teknologi Maklumat
  • Unit Audit Dalam
  • Unit Pelesenan
  • Bahagian Khidmat Pengurusan
  • Unit Pengurusan Pejabat
  • Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti
  • Unit Kewangan
  • Bahagian Pengurusan Lembangan Sungai dan Pantai
  • Pejabat Wilayah Selangor/Bernam
  • Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh
  • Pejabat Wilayah Langat/Sepang
  • Unit Pengurusan Alam Sekitar
  • Unit Pengurusan Makmal
  • Unit Hidrologi
  • Unit Skuad Pantas
  • Bahagian Perancangan dan Pembangunan
  • Unit Perancangan dan Penyelidikan
  • Unit Pengubahan Sumber
  • Unit Kawalan Badan Air
  • Unit Abstraksi Air
  • Unit Projek
  • Bahagian Perundangan dan Penguatkuasaan
  • Unit Perundangan
  • Unit Penguatkuasaan
Staff

Ybrs. Ts. Haji Hasrolnizam Bin Shaari S.i.s A.m.s

Pejabat Pengarah

Pengarah

Staff

Sharifah Azlin Shah Binti Syed Zainal

Pejabat Pengarah

Setiausaha Pejabat Gred N29

Staff

Ishak Bin Kamaruzaman

Unit Korporat

Pegawai Penerangan Gred S44

Staff

Asnawati Binti Saion

Unit Korporat

Penolong Pegawai Tadbir Gred N29

Staff

Mohd Noh Bin Mohd Yusoff

Unit Korporat

Penolong Pegawai Penerangan Gred S29

Staff

Nurliyana Binti Zulkeflee

Unit Korporat

Penolong Pegawai Penerangan Gred S29

Staff

Nur Izzati Binti Azahar

Unit Korporat

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Nur Syahirah Binti Azani

Unit Korporat

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Rashila Binti Ahmad Faidzal

Unit Korporat

Pembantu Operasi N11

Staff

Nur Athirah Nabilah Binti Musa

Unit Korporat

Penolong Pegawai Penerangan Gred S29

Staff

Razilah Binti Doraman

Unit Teknologi Maklumat

Pegawai Teknologi Maklumat Gred F44

Staff

Norirwan Bin Mohamad

Unit Teknologi Maklumat

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29

Staff

Muhamad Sani Bin Aripin

Unit Teknologi Maklumat

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29

Staff

Nurul Farhanim Binti Abdul Manap

Unit Teknologi Maklumat

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29

Staff

Muhammad Faisal Bin Shaibon

Unit Teknologi Maklumat

Juruteknik Gred FT19

Staff

Ahmad Syafiq Bin Zamuri

Unit Audit Dalam

Ketua Unit Audit Dalam Gred W41

Staff

Nor Atika Binti Nasrah

Unit Audit Dalam

Penolong Juruaudit Gred W29

Staff

Shahzreena Binti Badaruddin

Unit Audit Dalam

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Nurul Aini Binti Sidol

Unit Audit Dalam

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Zuhanis Binti Muhamad Ali

Unit Pelesenan

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Tuan Fatimah Binti Tuan Yahaya

Unit Pelesenan

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nabillah Binti Azhar

Unit Pelesenan

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Khairul Aini Jaafar

Bahagian Khidmat Pengurusan

Pegawai Tadbir Gred N44

Staff

Ahmad Muzzamel Bin Al Bakri

Unit Pengurusan Pejabat

Penolong Pegawai Tadbir Gred N29

Staff

Zanariah Binti Badrol Salleh

Unit Pengurusan Pejabat

Ketua Pembantu Tadbir Gred N22

Staff

Suhailla Binti Mohd

Unit Pengurusan Pejabat

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Mohammad Siddiq Bin Mohd Jainal

Unit Pengurusan Pejabat

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Mastura Binti Ajam

Unit Pengurusan Pejabat

Pembantu Operasi Gred N11

Staff

Muhammad Haider Bin Mohd Tahyar

Unit Pengurusan Pejabat

Pembantu Operasi Gred N11

Staff

Yunos Bin Asmuni

Unit Pengurusan Pejabat

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Mohd Shahril Bin Ismail

Unit Pengurusan Pejabat

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Zaidi Bin Arifin

Unit Pengurusan Pejabat

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Muhd Faezi Bin Mohamad Nasir

Unit Pengurusan Pejabat

Pembantu Tabdir Gred H11

Staff

Sa'at Bin Zailan

Unit Pengurusan Pejabat

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Mohamad Bin Mohd Taib

Unit Pengurusan Pejabat

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Mohd Tahir Bin Ab Talib

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Pegawai Tadbir Gred N44

Staff

Norazlin Binti Ismail

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Noor Saidatol Nafisah Binti Yeop

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Penolong Pegawai Tadbir Gred N29

Staff

Nor-emy Binti Kamaruzaman

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Norfaezah Binti Ariffin

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Awaluddin Bin Kasmari

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Suziealaliza Binti Surin

Unit Kewangan

Akauntan Gred WA44

Staff

Sharil Bin Pakir

Unit Kewangan

Penolong Akauntan Gred W32

Staff

Norizah Binti Muhi

Unit Kewangan

Penolong Akauntan Gred W29

Staff

Nur Aliaa Diyana Binti Khaini

Unit Kewangan

Penolong Akuantan Gred W29

Staff

Mohd Suharry Bin Mohd

Unit Kewangan

Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19

Staff

Siti Khadijah Binti Udzir

Unit Kewangan

Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19

Staff

Siti Suziyanti Binti Zakaria

Unit Kewangan

Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19

Staff

Haslina Binti Amer

Bahagian Pengurusan Lembangan Sungai dan Pantai

Ketua Penolong Pengarah ; Jurutera Gred J48

Staff

Bidasari Binti Bahashim

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Pegawai Kawalan Alam Sekitar Gred C44

Staff

Amyrull Bin Arsat

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohd Khidzir Bin Amron

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohammad Anuar Bin Harun

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Siti Halimah Binti Mohd Nor

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mazhazuan Bin Harun

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Jurutera Gred J41

Staff

Norazita Binti Ismail

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nurazwatul Nadia Binti Nordin

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Izzat Bin Mahadi

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohamad Shafiq Bin Mohd Sayuti

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nurulain Binti Ahmad Ngasri

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Ts.ir. Muhamad Khairi Jalil

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Jurutera Gred J44

Staff

Mohd Shahzuan Bin Mustakim

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohd Hafiz Bin Abdul Aziz

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Ahmad Nazrin Bin Ahmad Noh

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Rus Nur Adilla Binti Rusli

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mameylinda Binti Ramlee

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Pembantu Tadbir Gred N22

Staff

Mohd Nazifi Bin Nawawi

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Pegawai Kawalan Alam Sekitar Gred C44

Staff

Mohd Rizal Bin Tauhid

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Siti Nur Asyura Binti Abd Rahman

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Wafiy Bin Md Wazir

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Pegawai Kawalan Alam Sekitar Gred C29

Staff

Norkhaizan Haqis Binti Ab. Razak

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Pegawai Kawalan Alam Sekitar Gred C29

Staff

Muhammad Akmal Bin Ruslee

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nadasofa Binti Mohd Saidi

Unit Pengurusan Makmal

Pegawai Sains Gred C41

Staff

Mohd Syazali Bin Mohamed Talha

Unit Pengurusan Makmal

Penolong Pegawai Sains Gred C29

Staff

Nurul Huda Binti Zasali

Unit Pengurusan Makmal

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Siti Faezah Binti Mohd Alimani

Unit Hidrologi

Jurutera Gred J41

Staff

Norfadhilah Hanis Binti Arifin

Unit Hidrologi

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Nur Solihin Bin Zulkeflee

Unit Hidrologi

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Hanif Bin Maarof

Unit Skuad Pantas

Jurutera Gred J41

Staff

Che Abdul Rahman Bin Che Hasanm

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Ahmad Izzat Bin Shahrudin

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nor Laili Binti Abdul Halim

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohd Afzanizam Bin Roslan

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhd Syafiq Bin Roslan

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohammad Al-ridzuan Bin Roslan

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Abd. Rahim Bin Kamarudin

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhamad Paizan Bin Jamil

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Ahmad Ramdzan Al Mubarak Bin Mubin

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Mohammad Fareezurrahim Bin Othman

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Adib Bin Osman

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Aliff Hafizuddin Azman

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Hazzizi Amenuddin Hodari

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Zarren Iskandar Mohd Noor

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Muizzuddinafaris Mohd Sidek

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Fareeq Amir Shah Roslan

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Fausan Abdul Rahman

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Hazrul Safril Daik

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Mustaza Wahiddin

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Amirul Faiz Sahak

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Ahmad Asyraf Bin Kamaruddin

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhamad Suriadi Bin Mohd Atkhar

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohd Nazreen Bin Kama Basri

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Faiq Bin Abd Rahim

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nur Naziehah Asnisa Binti Mohd Ashri

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Fadhlin Bin Airunizam

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohamad Norazam Bin Abd Rasid

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Mohammad Azuwan Bin Mohd Fairus

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Muhamad Iqbal Bin Riduan

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Aiman Rukainy Bin Yusri

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Muhamad Izzat Afiq Bin Mohamad Shabanar

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Mohd Fahmi Bin Zainudin

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Norshafinaz Binti Borkiba

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Azim Bin Abdul Rashid

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Muhammad Daniel Aqmal Bin Norazman

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Muhammad Ikhwan Bin Yaakob

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Nor Zamri Sondor

Bahagian Perancangan dan Pembangunan

Jurutera Gred J48

Staff

Mohd Azhar Bin Mohd Yusof

Unit Perancangan dan Penyelidikan

Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44

Staff

Nor Hamimah Binti Idris

Unit Perancangan dan Penyelidikan

Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA

Staff

Aminnuddin Bin Zakaria

Unit Perancangan dan Penyelidikan

Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA

Staff

Siti Suhailah Binti Md Said

Unit Perancangan dan Penyelidikan

Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA

Staff

Noor Hayati Binti Ariffin

Unit Pengubahan Sumber

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Izzati Amirah Binti Osman

Unit Pengubahan Sumber

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Siti Haida Binti Ramli

Unit Pengubahan Sumber

Jurutera Gred J44

Staff

Muhammad Azlan Bin Dannuri

Unit Pengubahan Sumber

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Nadhir Bin Abd Ghani

Unit Pengubahan Sumber

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Ainur Rahman Bin Mohd Husnin

Unit Pengubahan Sumber

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Adi Thakib Bin Abdullah

Unit Pengubahan Sumber

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mazlan Bin Idrus

Unit Kawalan Badan Air

Pegawai Kawalan Alam Sekitar Gred C44

Staff

Tc. Mohd Hafzan bin Sardi

Unit Kawalan Badan Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Rosehidaya Binti Sallehin

Unit Kawalan Badan Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Sahrol Rozi Bin Rahmed

Unit Abstraksi Air

Pembantu Tadbir Gred N22

Staff

Harnani Binti Shaharuddin

Unit Abstraksi Air

Jurutera Gred J44

Staff

Mohd Norazmil Bin Abdul Rahman

Unit Abstraksi Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhamad Nahar Bin Mohammad Nasir

Unit Abstraksi Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Siti Zaleha Binti Abd Aziz

Unit Abstraksi Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Wan Azrul Fanzuri Bin Wan Pakar Rudin

Unit Abstraksi Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohd Azmeer Bin Abdul Aziz

Unit Abstraksi Air

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Nor Hafizie Bin Azizi

Unit Abstraksi Air

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Fadilah Binti Mohamad Ayob

Unit Abstraksi Air

Penolong Pegawai Kawalan Alam Sekitar Gred C29

Staff

Ahmad Faidz Bin Razalli

Unit Projek

Jurutera Gred J41

Staff

Ahmad Zahid Bin Jamadi

Unit Projek

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Fikri Bin Omar

Unit Projek

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohd Nazreen Bin Safie

Unit Projek

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Haizam Irwan Toha

Bahagian Perundangan dan Penguatkuasaan

Ketua Penolong Pengarah

Staff

Norfazilah Binti Shaharudin

Unit Perundangan

Pegawai Undang-Undang Gred L44

Staff

Siti Maryam Binti Kamarudin

Unit Perundangan

Penolong Pegawai Undang-Undang Gred L29

Staff

Norhazirah Binti Khairudin

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Syaiful Adli Bin Mohd Kasim

Unit Penguatkuasaan

Pegawai Tadbir Gred N44

Staff

Dzulkefly Bin Idrus

Unit Penguatkuasaan

Penolong Pegawai Penguat kuasa Gred KP32

Staff

Mohd Zulhairie Bin Mohd Zamzuri

Unit Penguatkuasaan

Penolong Pegawai Penguat kusa Gred KP29

Staff

Mazlan Bin Razali

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Shahnizam Bin Sulaiman

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Mohd Shamsul Rizal Bin Mohd Sulian @ Sujut

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Ahmad Zamri Bin Sa'aia

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Nordiah Binti Lutan

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Mohd Shah Bin Mohd Elah

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Amir Bin Jamaluddin

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhamad Asmawi Bin Dollah

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Siti Nabiha Binti Hassan

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Izwan Bin Zainon

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Afiq Haikal Bin Mohd Hanafi

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Arif Faisal Bin Ropie

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Azmi Bin Abd Aziz

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Meor Mohamad Aidid Hasnan Basri

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

FacebookFollow us on Facebook
TwitterFollow us on Twitter
YoutubeFollow us on Youtube
RSSFollow our RSS Feed
InstagramFollow us on Instagram